Outsourcing IT

W chwili obecnej słowo Outsourcing jest bardzo modnym słowem, ale nie wszyscy wiedzą co dokładnie ono oznacza. W znacznym uproszczeniu można powiedzieć, że jest to wykorzystanie zasobów innej firmy do prowadzenia własnej działalności. Outsourcing IT polega na powierzeniu firmie zewnętrznej opieki nad sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, urządzeniami peryferyjnymi.

Zaletą korzystania z usług firm zewnętrznych jest oszczędność czasu, redukcja kosztów, możliwość koncentracji uwagi na efektywnym realizowaniu założonych celów. Kolejną zaletą jest to, że po podpisaniu umowy gwarantowany jest precyzyjnie określony czas reakcji do 24 godz.


W naszej firmie przygotowaliśmy różne warianty z zakresu outsourcingu IT. Dzięki naszym zasobom – wspomożemy działanie Twojej firmy we wszystkich działaniach w obszarze informatyki. Możemy zająć się oprogramowaniem w Twoim systemie, sprzętem komputerowym i urządzeniami peryferyjnymi.
Masz problem z przeglądarką? Specjalnie dla Ciebie zainstalujemy potrzebne aktualizacje i wtyczki. Jeżeli nie wiesz czy możemy Ci pomóc – skontaktuj się z nami. Sprawdzimy czy nasza oferta obejmuje rozwiązanie Twojego problemu i wspólnie zdecydujemy co zrobić.

Opieka nad sprzętem komputerowym, oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi

Dzięki usłudze outsourcingu oszczędzasz czas i redukujesz koszty do minimum. Nie musisz robić wszystkiego sam, możesz oddelegować wszystkie swoje działania związane z IT lub tylko ich część. Z chęcią odciążymy Ciebie lub pracowników Twojej firmy. Możesz zdecydować się na stałą współpracę w formie outsourcingu IT lub na jednorazową obsługę informatyczną Twojej firmy.

Działania, które wchodzą w zakres naszych usług, to m.in.:

• konserwacja infrastruktury LAN,
• naprawa i bieżąca konserwacja sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych,
• wykonywanie kopii zapasowych plików,
• instalacja i konfiguracja oprogramowania,
• doradztwo informatyczne,
• zarządzanie posiadanymi przez firmę licencjami.

Działamy stacjonarnie na terenie powiatów: Szczecineckiego i Drawskiego ale udzielamy pomocy również online, jeżeli tylko jest to możliwe. Niezależnie na co się zdecydujesz – dajemy gwarancję wysokiej jakości usług i terminowe działanie. Zapraszamy!

W ofercie naszej firmy mamy szeroki wachlarz działań z zakresu obsługi informatycznej dla firm. Potrzebujesz jednorazowej pomocy z obsługi IT w Twojej firmie lub stałego outsourcingu IT? U nas możesz wybrać to, czego aktualnie potrzebujesz. Zajmujemy się konserwacją infrastruktury LAN oraz naprawą sprzętów komputerowych. W razie potrzeby wykonamy konserwację komputerów, laptopów i urządzeń peryferyjnych w Twoim biurze. Obawiasz się utraty ważnych plików? W zakres naszej obsługi informatycznej wchodzi także wykonywanie kopii zapasowych, dzięki którym nie będziesz musiał obawiać się o bezpieczeństwo ważnych danych. Zainstalujemy potrzebne Ci oprogramowanie i skonfigurujemy te, z którym aktualnie masz jakiś problem. Pomożemy Ci w aktywacji posiadanych przez firmę licencji programów, z których korzystają Twoi pracownicy. Prowadzimy doradztwo z obszernego zakresu IT. Nie jesteś pewien czy będziemy w stanie pomóc Tobie, Twoim pracownikom lub firmie? Skontaktuj się z nami – postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości!